DÖK nap 2021.

Szeptember 9-én tartottuk a diákönkormányzat napját. A reggelt iskolagyűléssel kezdtük, ahol két jelölt Szarka Adél és Abbas Marwan tartott kortesbeszédet, majd a halott programok alapján a diákok megválasztották a DÖK elnökét. Ezt követően a gyerekek esküt tettek, hogy az iskolában a szabályokat betartva, udvariasan, előzékenyen fognak viselkedni, mindent megtesznek azért, hogy jó tanulmányi eredményt érjenek el az év során. Közös bemelegítés után kezdődött a sportos program. Az Fóti SE edzőinek köszönhetően labdarúgás. tenisz, kézilabda, kosárlabda és kempo sportágakban próbálhatták ki magukat a diákok. Emellett különféle játékos és gondolkodtató feladatokat oldottak meg csapatokban. A legkisebbek a Kisalag SC jóvoltából a  szépen gondozott füves pályán játszhattak, sportolhattak tökéletes biztonságban. Ez a délelőtt gyorsan elrepült.

Büszkék vagyunk, mert a vendég edzők csak dicsérték a diákjainkat. Köszönjük mindkét sportegyesületnek a lehetőséget.