A leendő 1. osztályok névsora

1.a  Pozderka Gáborné (Zsuzsa néni) – Pásztorné Bári Emese

1.            Árva Ilona Zsuzsanna

2.            Becs Lőrinc

3.            Eke Fanni

4.            Fülöp Daniella Petra

5.            Gáti Botond János

6.            Havasi Ádám

7.            Horváth Erik Szilárd

8.            Ignácz Zsolt Dávid

9.            Jónás Izabella

10.         Liska Noémi

11.         Magyar Csongor

12.         Markó Melani

13.         Papdi Natasa Zoé

14.         Puskás Natália

15.         Rózsa Dominik Zsolt

16.         Szabó  Vince László

17.         Tar Vivien Dorina

18.         Tóth Kinga Krisztina

19.         Tóth  Bertalan

20.         Triay Benjámin

21.         Vajda Nimród

1.b Dr. Galambosné Vadász Antónia (Toncsi néni):

1.            Barta Panka Norina

2.            Bartik Dominik

3.            Béres Olivér

4.            Czefernek Manna

5.            Csapó Bence

6.            Deák-Fogarasi Petra

7.            Erdei Letícia

8.            Galambos Zétény

9.            Gubis Regina

10.         Jármer Máté

11.         Kozma Elena

12.         Lippi Eleonora Bianca

13.         Manga Bálint

14.         Marosvári Maja

15.         Midling Gergely

16.         Milovánovics Dominik

17.         Nagy Réka

18.         Nalesnyik Ákos

19.         Pásztor Eszter

20.         Szabó Soma

21.         Vandrus Szabolcs

1.c Orovecz Ferencné (Anikó néni):

1.            Balla Zalán

2.            Csicsószki István

3.            Darvas Máté Noel

4.            Farkas Miléna

5.            Ficsor Norina

6.            Horváth Natália

7.            Kajtor Gergő Bálint

8.            Kelemen  Krisztián

9.            Lovasi Mira Ajsa

10.         Mester Norina

11.         Nagy Marcell

12.         Nagy Noémi

13.         Pócsi György

14.         Radics Milán

15.         Réti Rebeka

16.         Szász Zorka

17.         Szegedi Leyna Joy

18.         Széles Hanna

19.         Szente Marcell

20.         Veres László Levente

21.         Zsolt-Fa András