Segítségkérés

Kedves Szülők!

Kedves jelenlegi és volt tanítványaink!

A tanév elindításához szükségünk lenne a Ti, az Önök segítségére.

Kérjük a volt diákok és jelenlegi 7-8. évfolyamosok segítségét augusztus 10-én délután 14 és 16 óra között, ekkor szállítják a tankönyveket. A feladat a könyveket az ebédlőben évfolyamonként szétrakni és darabra megszámolni. Közben lehetőség nyílik egy kis beszélgetésre is.

Örömmel készülünk a három első osztály fogadására, de a plusz tanterem kialakítása és berendezése, a folyosó megfelelő átrendezése sok munkával jár.

A felső tagozaton három tanterem cseréjével elérjük, hogy a B épület emeletén csak szaktantermek legyenek.

A kerítés felújítása a tavalyi évben félbe maradt, szeretnénk folytatni.

Ezeket a feladatokat augusztus 23-27-ig tervezzük elvégezni a délutáni órákban. Ugyanitt közzétesszük majd az ezzel kapcsolatos részleteket.

Természetesen középiskolás diákok esetében ez a munka beszámít az 50 óra közösségi szolgálatba.

Segítségüket, segítségeteket előre is köszönjük.

Az NK suli dolgozói és tanulói nevében Bogi néni