Nemzetközi kapcsolatok

Partner school is wanted!

Már két alkalommal vettünk rész nemzetközi iskolai együttműködésben. Sok izgalmas programban volt részünk, vendégek érkeztek hozzánk külföldről, diákok és tanárok egyaránt és mi is utaztunk partnereinkhez, hogy tanuljunk tőlük.

Nemzetközi Kapcsolatok

Iskolánk életében már több évtizede hagyománya van a nemzetközi együttműködésnek. Az őszi szavalóversenyen rendszeresen indulnak szlovákiai magyar iskolából érkező versmondók, színjátszó csoportjaink évek óta ápolnak erdélyi drámásokkal jó kapcsolatokat.

A varázslatos bőrönd

Történelem órákon kezdetére gyakran megjelent a tábla előtt egy nyitott, piros bőrönd. Hol feladatkártyák kerültek ki belőle, hol színes filcek, papír, olló, hol sárga, piros, zöld korongok, ahogy a feladatok megkívánták.